Rekrutacja

 

REKRUTACJA

Prowadzimy skuteczne rekrutacje ogólnopolskie korzystając z metody rekrutacyjno–coachingowej, co daje już na początku współpracy naszym Klientom i Kandydatom potencjał do rozwoju i tworzenia innowacyjnych rozwiązań.
Wspieramy naszych Klientów w wyborze i zatrudnieniu najbardziej utalentowanych i odnoszących sukcesy Pracowników.

Executive Search jest to usługa polegająca na rekrutacji pracowników na najwyższe stanowiska kierownicze, menedżerskie oraz stanowiska specjalistyczne wymagające wysokich kompetencji zawodowych. Takie osoby, które posiadają największy potencjał zazwyczaj aktywnie nie poszukują nowej pracy. Zadaniem naszych konsultantów jest zaprezentowanie im możliwości do rozwoju i wytyczenie bardziej korzystnej ścieżki zawodowej. Nasi Klienci cenią nas za to, że nasze działania są 100-procentowo skuteczne a Kandydaci, których polecamy do pracy – najlepsi na rynku.

 

Specjalizujemy się w docieraniu do Kandydatów metodą bezpośrednią, tzw. Direct Search. Wykorzystujemy do tego różne strategie pozyskiwania Kandydatów, dobierając je każdorazowo odpowiednio do określonej przez Klienta potrzeby. Posiadamy Bazę Kandydatów zawierającą ponad 2 tys. wykwalifikowanych osób gotowych do podjęcia pracy u naszych Klientów. W ramach naszych działań korzystamy także z zewnętrznych baz kandydatów, ogłoszeń publikowanych na ogólnopolskich job-boardach oraz w mediach społecznościowych.

 

Executive Search to metoda pozwalająca na pozyskanie kluczowych menedżerów oraz pracowników, którzy mają zasadniczy wpływ na rozwój biznesu naszych Klientów. Narzędzia rekrutacji i selekcji, z których korzystamy to:

 

  • Analiza stanowiska pracy oraz przygotowanie profilu poszukiwanej osoby
  • Analiza rynku pracy – wybór strategii pozyskiwania Kandydata
  • Zbieranie aplikacji spełniających wymagania i oczekiwania Klienta
  • Spotkania z wybranymi Kandydatami z zastosowaniem metody rekrutacyjno-coachingowej
  • Przygotowanie raportu dla Klienta o wybranych Kandydatach i rekomendacja 3-6 Kandydatów najlepiej dopasowanych do profilu poszukiwanej osoby
  • Koordynowanie procesu spotkań Klienta z Kandydatami
  • Podsumowanie procesu zakończone zatrudnieniem przez Klienta Kandydata

 

Prowadzimy najskuteczniejsze rekrutacje korzystając z innowacyjnej metody rekrutacyjno-coachingowej, która oprócz sprawdzenia Kandydata pod kątem jego dotychczasowego doświadczenia i umiejętności zakłada również audyt wartości i przekonań, którymi Kandydat kieruje się w życiu i które mają istotny wpływ na jego zachowanie w środowisku pracy. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego unikalnego rozwiązania zapraszamy do zakładki CO NAS WYRÓŻNIA.